حافظ کل قرآن کریم استاد حاج ابوالقاسم: دیدار با بهائیان خطای بزرگی به شمار می‌رود

۱۳۹۴۱۲۰۱۰۰۰۳۷۵_PhotoAپایگاه اطلاع رسانی حافظون گیل: نماینده منتخب مردم استان زنجان در مجلس خبرگان، دیدار دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با فعالان بهائیت را نوعی رسمیت بخشیدن به این فرقه اعلام کرد و گفت: این اقدام خطای بزرگی به شمار می‌رود.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حاج ابوالقاسم دولابی در گفت‌وگو با فارس در زنجان اظهار کرد: انتظار از نزدیکان افرادی که از استوانه‌های نظام جمهوری اسلامی محسوب می‌شوند، برای مراقبت از اعمال خود بیشتر است.
وی با توصیه به افرادی که رفتار آن‌ها به عنوان معیار مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، اضافه کرد: وابستگان افراد بانفوذ باید از اقداماتی که موجب وهن و توهین به مقدسات و تبلیغ جریان‌های باطل می‌شود، به جد پرهیز کنند.

حافظ کل قرآن کریم بهائیت را جریان خطرناک و منحرفی دانست و ادامه داد: این فرقه ضاله از دشمنان قسم‌خورده اسلام محسوب می‌شوند.

حجت‌الاسلام حاج ابوالقاسم دیدار دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با فعالان بهائیت را نوعی رسمیت بخشیدن به این فرقه اعلام و تاکید کرد: این اقدام خطای بزرگی به شمار می‌رود.

وی بر ضرورت ابراز ندامت توسط عامل دیدار با فعالان فرقه بهائیت تاکید کرد و گفت: در غیر این صورت، برخورد با متخلفان باید متناسب با وزن افراد انجام شود.

نماینده منتخب مردم استان زنجان با اشاره به تاکیدات انجام شده در مورد مراقبت از رفتار نزدیکان پیامبر در صدر اسلام تاکید کرد: عدم رعایت این موارد عقوبت مضاعفی را متوجه آن‌ها می‌کرده است.

نوشته شده توسط modir در چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲:۵۵ ب٫ظ

دیدگاه