اصلاح شبکه قرآنی را در دستور کار قرار دادیم/حمایت ها توسعه پیدا خواهد کرد

اختصاصی پایگاه خبری حافظون گیل:اصلاح در شبکه قرآنی  و حمایت از اتحادیه و تشکل های قرآنی در صدر برنامه های اداره امورقرآنی تبلیغات اسلامی گیلان قرار دارد.

به گزارش حافظون گیل حجت الاسلام محمد پورشعبانعلی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری حافظون گیل مهم ترین برنامه اداره امور قرآنی را حمایت از فعالیت های موسسات بیان کرد و گفت: اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی گیلان برای امسال بحث تقویت زیرساخت های موسسات را در نظر دارد که درقالب باز آموزی اساتید ،مدیران و مربیان و موسسات و خانه های قرآنی اعتباراتی گذاشته شده است و همچنین در امتداد فعالیتی که درسال ۹۵با اتحادیه تفاهم نامه امضا شد امسال هم همان روال ادامه دارد.
وی در رابطه با بحث آموزشی گفت: آموزش هم تخصصی است ‌ و هم عمومی که برای موسسات و خانه های قرآنی اعتبارات خوبی درنظر گرفته شده است.امسال هم درنظر داریم آموزش های تخصصی و عمومی که موسسات دارند مورد حمایت مادی قرار دهیم.و باید عرض کنم که در زمینه حمایت های معنوی هم برنامه های ی اعم از صدور گواهینامه و پیگیری صدور مجوز  جزء کارهایی است که از طرف اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی صورت میگیرد.
پورشعبانعلی در رابطه با اصلاح ساختاری شبکه های قرآنی افزود:سال قبل برنامه تغییر اصلاح ساختاری شبکه  قرآنی در دستور کار قراردادیم که به لطف خدا اتفاقات خوبی رخ داد و امسال هم در موسسات و خانه قرآن شهری افزایش ۱۰٪ را داریم.
رئیس اداره امور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی گیلان در رابطه با اینکه با توجه به تشکیل اتحادیه واحد اقدامات اداره کل در حمایت از اتحادیه چیست خاطرنشان کرد:البته ما همیشه اتحادیه واحد داشتیم و اینطور نبوده که فقط امسال اتفاق بیفتد و  هدف تشکیل اتحادیه واحد ایجاد هم افزایی بین دستگاه ها است لذا همان وحدت و رویه را ادامه خواهیم داد و حمایت هایی که داشتیم با این اتفاق توسعه خواهد یافت.
وی گفت: امروز هم مدیران ‌موسسات دور هم جمع شدند تا با آرای خود مدیرانی را به عنوان هیئت مدیره و یک نفر را به عنوان مدیرعامل انتخاب کنند.

نوشته شده توسط modir در شنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۰۰ ب٫ظ

دیدگاه