دولت دوازدهم به فکر فعالیت ها و بودجه های قرآنی باشد

اختصاصی پایگاه خبری حافظون گیل:دولت دوازدهم به فکر فعالیت ها وبودجه برای برنامه های قرآنی باشد.

به گزارش حافظون گیل رقیه شکوری مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت کوثر رستم آباد شهرستان رودبار در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری حافظون گیل در رابطه با انتظارات  از دولت جدید و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:انتظار زیاد است اما هیچ گاه به انتظاراتی که داریم نرسیده ایم. در این دوره جدید بهتر است کمی مسئولین به فکر فعالیت های قرآنی و بودجه های قرآنی باشد.متاسفانه برخی فکر میکنند فعالیت های قرانی نیاز به بودجه ندارند البته بدون بودجه تا جایی میتوان پیش رفت اما این را هم بگویم صورتیکه بودجه نباشد کاری نمیتواند پیش برود.و از جایی به بعد نیازمند بودجه هستیم.
وی گفت:یکی از مطالبات ما موسسات از مسئولین کشور این است که زمام مصوب کردن بودجه کشوری بودجه قرآنی را هم در نظر بگیرند.
مدیر موسسه کوثر رستم آباد در رابطه با توسعه خانه های قرآن شهری به صورت مستقل در کنار موسسات گفت:نمیخواهم بگویم که خانه های قرآن شهری فعالیت خوبی ندارند اما اگر زیر مجموعه موسسات باشد و فعالیت کند خیلی بهتر است و بازده و کیفیت کار بالا میرود.
وی در رابطه با الحاق خانه های قرآن شهری با کانون های زیرمجموعه موسسات گفت: موافقم همه فعالیت ها زیر پوشش موسسات باشد و حتی گواهینامه ها هم می بایست توسط  موسسات صادر شود  اینکه هر خانه قرآن شهری به اختیار خود بخواهد کلاس برگزار کند و‌گواهینامه صادر کند باعث ایجاد هرج و مرج میشود .

گفتگو از نازنین پورمحسن

نوشته شده توسط modir در دوشنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۰۰ ب٫ظ

دیدگاه