خانه قرآن‌شهری هنوز کارایی لازم را ندارد/ دولت و‌ وزارت ارشاد به بودجه قرآنی اهتمام کنند

اختصاصی پایگاه خبری حافظون گیل:  خانه قرآن‌شهری هنوز کارایی لازم را ندارد.

به گزارش حافظون گیل منیژه ارمندی مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت مصباح الهدی لاهیجان در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری حافظون گیل
درباره اولویت کاری اتحادیه دردوره جدید گفت:بهترین برنامه که اداره ارشاد میتواند داشته باشد حمایت کردن موسسات به طور یکسان و با عدالت است.که میتواند در روند پیشرفت تاثیر گذار باشد.
منیژه ارمندی در ادامه افزود:از آنجائیکه موسسات فعالیتشان منسجم است بهتراست خانه قرآن شهری هم زیرنظر موسسات باشد و اینکه با الحاق خانه قرآن شهری به کانون های زیرمجموعه موسسات موافقم چون خانه قرآن شهری هنوز کارایی لازم را ارائه نداده است.
مدیرعامل موسسه مصباح الهدی لاهیجان در ادامه انتظارات خود را از دولت جدید و وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامی اینگونه بیان کرد:دولت و وزارت ارشاد باید حمایت و رصد بهتری داشته باشند و نسبت به گذشته برای توسعه و پیشبرد برنامه ها هدفمند باشد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد:موسسات نباید رها شوند و اینکه نباید فقط به امید مردم منتظر بمانیم زیرا اگر برای حمایت به سراغ مردم برویم از اعتبارات قرآنی کاسته میشود.منظور بنده این است که از جانب دولت و وزارت ارشاد بودجه و هزینه برسد و بیشتر به فکر قرآنیان باشند.

خبرنگار:نازنین پورمحسن

نوشته شده توسط modir در یکشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲:۲۹ ب٫ظ

دیدگاه