اتحادیه کشوری رصد کند تا به نام موسسات بودجه نگیرند و جای دیگر هزینه کنند

اختصاصی پایگاه خبری حافظون گیل:اتحادیه کشوری رصد کند تا به نام موسسات بودجه نگیرند و جای دیگر هزینه کنند.

به گزارش حافظون گیل فاطمه نظیفی  مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پویش نور بعثت صومعه سرا در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری حافظون گیل در رابطه با اولویت کاری اتحادیه در دوره جدید گفت: موازی کاری و عدم تخصیص اعتبارات مناسب از مهمترین موانع پیش روی موسسات است و اتحادیه باید با همفکری مانع موازی کاری شود این مسوله باعث لطمه به موسسات و مانع بازدهی برنامه ها است.

وی با اشاره به اهمیت تخصیص اعتبارات قرآنی گفت: اگر وحدت و‌همفکری باشد و در کنارش بودجه نباشد قاعدتا بازده خوبی ندارد.
فاطمه نظیفی در ادامه افزود:موسسه ها بایدتقسیم بندی شوند که هرموسسه ای در چه زمینه ای توانایی فعالیت دارد.مثلا حفظ و روانخوانی و…
و اینکه به جذب مردم هم باید توجه کنیم و فرهنگ سازی شود.
وی گفت:اتحادیه کشوری باید تاکید کند که بودجه ها به موسسات برسد نه اینکه به نام موسسات بودجه بگیرند و جای دیگری هزینه کنند.
وی در ادامه افزود:خانه قرآن شهری برخلاف موسسات ثبت نشده اند و موازی موسسات عمل می کنند و باید زیرنظر موسسات قراربگیرند.
عضو هیات مدیره اتحادیه استانی گفت: باپیشنهاد الحاق خانه قرآن شهری به کانون های زیرمجموعه موسسات موفق هستم زیرا موسسات توانایی این کار را دارند.
فاطمه نظیفی در ادامه انتطارات خود را از دولت و وزارت ارشاد خاطرنشان کرد: وزیر ارشاد سابق اعلام کردند که قراراست ۱۰۰٪بودجه را اختصاص دهیم حرف زدند اما عملش را ندیدیم.یکی از دغدغه های مهم ما مشکل بودجه است.توان و تخصص و‌همفکری یک‌طرف و بودجه هم در طرف دیگر باید باشد

نوشته شده توسط modir در دوشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲:۳۴ ب٫ظ

دیدگاه