سه گیلانی در بین چهره های قرآنی سال

اختصاصی پایگاه خبری حافظون گیل:  در دوازدهمین دوره تکریم چهره های قرآنی نام سه گیلانی در بین منتخبین سال ۱۳۹۶ ثبت شد.

به گزارش پایگاه خبری حافظون گیل به نقل از پرتال سازمان دارالقرآن الکریم کشور سه گیلانی در بین ۴۱ فعال قرآنی کشور در دوازدهمین دوره معرفی چهره های قرآنی استان انتخاب شدند.

در دوازدهمین دوره مراسم تکریم چهره‌‌های قرآنی، ۴۱ فعال قرآنی در عرصه‌های مختلف به همت سازمان دارالقرآن معرفی و تجلیل می‌شوند که سه تن از آنها گیلانی هستند.

سید اسماعیل اتقیا از مدرسان آموزش قرائت قرآن کریم به عنوان مدرس قرائت و سوگند رفیع زاده به عنوان پدیده اعطای مدرک تخصصی درجه دو حفظ و حجت‌الاسلام صفر قربان‌پور ـ مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی که گیلانی است به عنوان مدیر موفق انتخاب و به جامعه قرآنی کشور معرفی شدند.

براساس اعلام سازمان دارالقرآن الکریم کشور این سه گیلانی به همراه ۳۸ چهره برگزیده دیگر جمعه ۱۳ بهمن  طی مراسمی در سالن حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی تجلیل و تکریم می شوند.

در این دوره از این مراسم، ۴۱ چهره‌ قرآنی شامل ۱۶ نفر در قالب «مدرسان قرائت»،۷ نفر در قالب «مدیر مؤسسات قرآنی»،  ۲ نفر در قالب «خیران قرآنی»، یک نفر در قالب «مترجم و مفسر قرآنی»، یک نفر در قالب «خوشنویس قرآن»، دو نفر در قالب «ناشران قرآنی»، ۵ نفر در قالب «حائزان رتبه ممتاز مسابقات بین‌المللی»، دو نفر در قالب «پدیده‌های اعطای مدرک تخصصی درجه دو حفظ سال ۹۶»، ۲ نفر در قالب «مدیران موفق» و ۳ نفر در قالب «مدرسان حفظ» معرفی و تجلیل می‌شوند.

نوشته شده توسط modir در سه شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۸:۰۰ ق٫ظ

دیدگاه