تقدیر اداره تبلیغات اسلامی لاهیجان از قاری ممتاز کشوری

پایگاه خبری حافظون گیل: اداره تبلیغات اسلامی لاهیجان طی نشست قرآنی از حاج حسین رفیعی قاری ممتاز کشوری تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان حجت‌الاسلامی صباحی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی لاهیجان با بیان اینکه قرآن کریم نقشه راه زندگی را ترسیم کرده است، تصریح کرد: قرآن مسیر راه زندگی و سعادت انسان ها را کاملا مشخص کرده است و کسی که می خواهد مسیر کمال و سعادت در این دنیا و آخرت را طی کند باید از این نقشه زندگی استفاده نماید.
این کارشناس مذهبی با اشاره به توصیه هوشمندانه مقام معظم رهبری در برخورد با معضل اصلی جامعه، گفت: امروزه یکی از اصلی ترین معضلات جامعه آسیب های اجتماعی است که مقام معظم رهبری نیز بیشترین دغدغه را در این خصوص دارند و برای مقابله درست در برابر این مشکلات و آسیب های اجتماعی باید جوانانی همچون رفیعی را پرورش دهیم و پرورش چنین جوانانی مسیری سخت و طولانی است و هنر ما نیز ترویج فرهنگ قرآنی و جذب و پرورش و این چنین جوانانی است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی لاهیجان در این نشست با تاکید بر اینکه باید زیبایی های دین و قرآن را برای جامعه منعکس کنیم، اظهار کرد: هر موضوع فرهنگی، اجتماعی و سیاسی ای ۱۴۰۰ سال پیش در قرآن مشخص شده است و به همین دلیل است که می‌گوییم هیچ کتابی به اندازه قرآن جامع نیست.

حجت‌الاسلام عباس صباحی اظهار داشت: با ساماندهی درست نهاد های مرتبط و فعال تر کردن شورای قرآنی در شهرستان ان شاء الله بتوانیم گام موثری در ترویج هرچه بیشتر فرهنگ اسلامی قرآنی برداریم.
گفتنی است، در پایان این جلسه که ۲۶ بهمن ۹۶ با حضور حاج محمود لطفی نیا، قاری بین المللی در اداره تبلیغات اسلامی لاهیجان برگزار شد، از حاج حسین رفیعی قاری ممتاز مسابقات کشوری اهل لاهیجان با اهدای لوح یاد بود و هدیه ای تقدیر به عمل آمد.

نوشته شده توسط modir در شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۶:۰۶ ب٫ظ

دیدگاه