موسسات برتر گیلان در حوزه حفظ و مفاهیم معرفی شدند

اختصاصی پایگاه خبری حافظون گیل:  از سوی معاونت قرآن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هشت موسسه برتر گیلان در حوزه آموزش حفظ و مفاهیم قرآن کریم معرفی شدند

به گزارش پایگاه خبری حافظون گیل هشت موسسه برتر استان گیلان در حوزه آموزش حفظ و مفاهیم قرآن کریم معرفی و از مدیران آنها در همایش تجلیل از برگزیدگان آزمون سراسری قرآن کریم در تاریخ ۳۱ خرداد در مجتمع خاتم الانبیاء رشت برگزار شد تجلیل شد.

براساس اعلام معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موسسات مذکور در سه سطح الف؛ ب؛ ج براساس رتبه قرآن آموزان تعداد شرکت کنندگان و نتیجه آزمون ها انتخاب شدند که در سطح الف: به ترتیب موسسه تسنیم قرآن و عترت گیلان به مدیرعاملی امیرحجت مرادی ؛ رهپویان قرآن و عترت به مدیرعاملی نادر حسنیی و مکتب قرآن محمدی به مدیرعاملی غلامعلی مهدی پور به عنوان موسسات درجه الف شناخته شدند.

در گروه ب موسسات خانه قرآن بندرانزلی به مدیرعاملی سیف الله مسرور و مصباح الهدی جامع لنگرود به مدیرعاملی مونا عابدینی معرفی شدند.

این گزارش حاکی است در سطح ج نیز موسسات نورالثقلین تالش به مدیرعاملی سیدرضا قوامی، قرآن پژوهان تالش به مدیرعاملی نسیبه زارع و سراج المنیر فومن به مدیرعاملی سیده رقیه مینویی معرفی و به عنوان موسسات برتر قرآن و عترت در برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در استان تجلیل شدند.

مراسم تجلیل از برگزیدگان گیلانی آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم با عنوان «بزرگداشت خادم قرآن، مرحوم حاج اسمائیل حدائقی و قاری بین‌المللی، مرحوم حاج محمد وحدتی» روز پنج‌شنبه (٣١ خردادماه ٩٧)  به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان در سالن شهید انصاری مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا(ص) رشت برگزار شد.

نوشته شده توسط modir در شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۷ ب٫ظ

دیدگاه