عارفی پور: مساجد باید به‌عنوان پایگاه اول قرآن، توجه بیشتری به مسائل قرآنی داشته باشند.

اختصاصی پایگاه خبری حافظون گیل:استاد محمد عارفی پور از اساتید قرآنی استان  مساجد را پایگاه اول پرداختن به مسائل قرآنی دانست و خواستار سوق دادن فعالیت ها در محلات و مناطق به مساجد شد.

محمد عارفی پور در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حافظون گیل در حاشیه نشست هم‌اندیشی اساتید قرآنی گیلان که به همت اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت و انجمن پیشکسوتان جمعیت قرآنی گیلان در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان برگزار شد با اشاره به اینکه فعالیت‌های موازی فعالین قرآنی باید به فعالیت واحد تبدیل شود اظهار کرد: اگر این انرژی‌های که مدرسان قرآنی به‌صورت جداگانه صرف می‌کند به‌صورت هماهنگ باشد بی‌تردید اثرگذاری بیشتری دارد.
وی با اشاره به اینکه سیاست‌گذاری واحد باید در فعالیت‌های قرآنی در اولویت باشد افزود: مساجد باید به‌عنوان پایگاه اول قرآن، توجه بیشتری به مسائل قرآنی داشته باشند.

فعال قرآنی استان گیلان با بیان اینکه مساجد باید فعالیت‌های خود را به سمت قرآن معطوف کنند گفت: قرآن باید در محلات و مناطق مختلف استان ترویج داده شود.

عارفی پور با اشاره به اینکه باید برای سیاست‌گذاری اقدامات قرآنی، اتاق فکری ایجاد شود بیان کرد: هم‌اندیشی در این اتاق فکر می‌تواند در جهت رشد فعالیت‌های قرآنی استان تأثیرگذاری به سزایی داشته باشد.

نوشته شده توسط modir در شنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۲ ق٫ظ

دیدگاه