برپایی ایستگاه از بهار قرآن تا بهار قدس در گیلان

پایگاه خبری حافظون گیل:مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان از برپایی ایستگاه از بهار قرآن تا بهار قدس در این استان به مناسبت روز جهانی قدس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حافظون گیل به نقل از ایرنا:اسفندیار ضیائی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ایستگاه فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان با عنوان از بهار قرآن تا بهار قدس در مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس مردم روزه دار شهر رشت دایر می شود.

وی اظهار داشت: کارکنان ستادی، مربیان و اعضای کانون پرورش فکری استان گیلان با برپایی ایستگاه از بهار قرآن تا بهار قدس، پذیرای کودکان، نوجوانان و خانواده ها خواهند بود و در سایه فعالیت های خلاقانه و آموزش‌های غیرمستقیم، بر تثبیت آرمان فلسطین تاکید کرده و خط بطلانی بر معامله قرن خواهند کشید.

وی بیان داشت: معرفی کتاب و رخدادها، امضای پیمان نامه با کودکان سرزمین‌های اشغالی، برپایی کارگاه نقاشی و ادبی با عنوان دوست فلسطینی من و ترسیم پرچم کشور فلسطین برگونه های کودکان و نوجوانان ایران اسلامی، از جمله فعالیت های مربیان در این ایستگاه خواهد بود.

ضیائی خاطر نشان کرد: در چهلمین سال نام گذاری روز جهانی قدس و با هدف تحقق آرمان‌های بلند معمارکبیر انقلاب (ره)، کارکنان و اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری استان گیلان همگام با مردم روزه‌دار ایران اسلامی در راهپیمایی حمایت از انتفاضه و آزادسازی ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین شرکت می‌کنند.

فردا (جمعه) آخرین روز ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس است.

بیش از ۵۰ هزار کودک و نوجوان در مراکز ۳۱ گانه کانون پرورش فکری استان گیلان عضو هستند.

نوشته شده توسط modir در جمعه, ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۹ ق٫ظ

دیدگاه