مسابقات رسمی قرآن قهرمانان استانی خود را شناخت/اسامی نفرات برتر

پایگاه خبری حافظون گیل:چهل و دومین دوره مسابقات سراسری و رسمی قرآن جمهوری اسلامی در مرحله استانی در گیلان نفرات برتر خود را شناخت.

به گزارش پایگاه خبری حافظون گیل مرحله استانی این دوره از مسابقات که از ۱۷ تا ۲۰ تیر ماه در سالن اجتماعات بانک ملی در رشت برگزار شد شاهد رقابت ۱۷۵ نفر از قرآنیان استان در رشته های مختلف بود و منتخبین آنها عبارتند از:

در بخش برادران:

رشته حفظ کل: امیدرضا رحیمی از رشت، حمیدرضا علیمحمدی از آستانه اشرفیه ، محمد جواد کرمی از تالش  حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

رشته قرائت: ابراهیم تبسم چهره از آستانه اشرفیه،محمد علی عنبری از رودسر ، علی ابراهیمی بندرانزلی حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

رشته ترتیل: حسین عزیزی از لاهیجان، سجاد اکباتانی از املش ،حسین رفیع پور از لاهیجان حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

رشته حفظ ۲۰ جز: محمد تقی زاده از رشت، محسن حاجی حسینی از لنگرود ،هادی مکرمی از رشت حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

رشته حفظ ۱۰ جز: مجتبی محمد زاده از رشت، اسماعیل حسن پور از لاهیجان ، محمد صادق اولیایی از رشت حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

رشته حفظ پنج جز: ناصر اسکافی از بندر انزلی، یاور پوراصغری از تالش ،علیرضا یاسمن از رشت حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

رشته دعاخوانی: رضا عدلی مژدهی و سهند فریدی از رشت ،عبدالرضا ملکی از آستانه اشرفیه حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

رشته اذان:  حسین یزدانی از رشت، علی اکبر زراعتی از لنگرود ، محمدرسول اجتماعی از بندرانزلی حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

در بخش حواهران:

رشته حفظ کل: سیده زینب تقوا پور، سمانه سادات خان دوستی ، فاطمه قلی زاده از رشت حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

رشته قرائت:  سمیه آصفی از تالش، زینب پیدا از آستارا ، مونا محمد زاده از رشت حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

رشته ترتیل: افسانه دنیایی از آستارا، مریم صنعتی از لنگرود ، ندا نوان مقصود از لاهیجان حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

رشته حفظ ۲۰ جزء: زکیه صابر از رشت، رقیه رضایی از ماسال و سارا مجیدی از بندرانزلی حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

رشته حفظ ۱۰ جزء: ثریا کوهستانی از شفت، زینب جروند از لاهیجان و معصومه عساکره از بندرانزلی حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

رشته حفظ پنج جزء: فاطمه فدوی از رشت، اعظم محمودی از رودبار و هاجر حسین نژاد از رشت حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

رشته دعاخوانی: هاجر خورشیدی ،مستانه حسن زاده از بندرانزلی ، آمنه فتوحی از ماسال حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

 

 

نوشته شده توسط modir در شنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۹ ق٫ظ

دیدگاه