لیگ حفاظ قرآن در گیلان اجرا خواهد شد

untitledاختصاصی پایگاه خبری حافظون گیل:لیگ حفاظ قرآن در گیلان به همت موسسه تسنیم قرآن و عترت گیلان برگزار خواهد شد.

امیرحجت مرادی مدیرعامل موسسه تسنیم قرآن و عترت گیلان روز گذشته در حاشیه بازدید از هفته دوم لیگ حفاظ در استان مازندران با اعلام این خبر گفت: لیگ حفاظ قرآن اقدام شایسته ای است که به همت موسسه فتوت بهشهر طراحی گردیده است و قابلیت برگزاری در سطح ملی و بین المللی را نیز دارد.

وی گفت: به منظورآشنایی با این طرح ضمن حضور در استان مازندران و بازدید از هفته دوم لیگ جلسه ای نیز  با خانم سیده کلثوم حسینی مدیرعامل موسسه فتوت و طراح این لیگ  برگزار شد و طی آن توافق شد لیگ حفاظ در استان گیلان نیز برگزارگردد.

مرادی با اشاره به ابتکار خوب خانم حسینی در طراحی این لیگ و همت ایشان در اجرایی کردن آن خاطرنشان کرد: این ایده و طرح که در اجرا نیز قابلیت های منحصر به فرد خود را نشان داده است می تواند الگویی مناسب در برگزاری مسابقات قرآنی باشد.

مدیر منطقه شمال اتحادیه موسسات قرآنی مردمی گفت: به همین منظور در نظر داریم پس از اجرای آن در گیلان لیگ را در استان های شمالی به عنوان لیگ منطقه ای برگزار و زمینه برگزاری لیگ کشوری را فراهم نمائیم.

مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی مردمی گیلان خاطرنشان کرد: در جریان بازدید از هفته دوم لیگ مازندران شاهد همکاری صمیمانه ادارات کل  اوقاف و امور خیریه و تبلیغات اسلامی استان مازندران در حمایت از لیگ حافظان بودیم که این همکاری شایسته تقدیر و تشکر دارد و می تواند به الگویی از همکاری و مشارکت دستگاه های ذیربط قرآنی از برنامه های قرآنی باشد.

 

نوشته شده توسط modir در شنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲:۱۶ ب٫ظ

دیدگاه