زمان ثبت نام سیزدهمین آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم اعلام شد.

اختصاصی پایگاه خبری حافظون گیل::ثبت نام سیزدهمین دوره آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن‌کریم از ۷ بهمن‌ماه آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حافظون گیل به نقل از سایت تلاوت؛مهدی قره‌شیخلو، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشوراز آغاز ثبت نام سیزدهمین آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم خبر داد و گفت: ثبت نام در این آزمون از روز هفتم بهمن‌ماه سال جاری آغاز خواهد شد.
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور ادامه داد: علاقه‌مندان برای حضور در این آزمون قرآنی تا روز یکشنبه، ۲۷ اسفندماه سال جاری نیز فرصت دارند تا در آزمون دوره سیزدهم نام‌نویسی کنند. همچنین، آزمون‌ اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن هر سال طی چهار مرحله از سوی سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می‌شود که مرحله اول به صورت کتبی، مرحله دوم به صورت شفاهی برگزار می‌شود.

وی افزود: افرادی که در مرحله سوم این آزمون‌ها موفق به قبولی و کسب حد نصاب نمره شوند به عنوان حافظ ممتاز مدرک درجه دو حفظ معادل کارشناسی ارشد و افرادی که در مرحله چهارم نیز موفق باشند، مدرک درجه یک حفظ معادل دکتری دریافت خواهند کرد.
یادآور می‌شود، مرحله سوم دوازدهمین دوره و مرحله چهارم یازدهمین دوره آزمون اعطای مدرک به حفاظ قرآن کریم نیز طی روز ۱۵ دی‌ماه جاری به صورت همزمان در محل سازمان دارالقرآن الکریم برگزار ‌شد.

 

نوشته شده توسط modir در یکشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۳:۰۰ ب٫ظ

دیدگاه