نشست مدیران قرآنی مناطق آزاد در بندرانزلی برگزار شد

پایگاه خبری حافظون گیل:نشست تخصصی کارشناسان، مسئولان و مدیران امور قرآنی مناطق آزاد از روز گذشته، دوم بهمن‌ماه در منطقه آزاد بندرانزلی آغاز و تا ۴ بهمن‌ماه ادامه دارد.

پایگاه خبری حافظون گیل به نقل از ایکنا محمدرضا پورمعین، دبیر شورای راهبردی قرآن مناطق آزاد کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، ضمن بیان این مطلب گفت: دومین نشست تخصصی کارشناسان و مسئولان و مدیران امور قرآنی از روز گذشته، دوم بهمن‌ماه، با حضور تمامی اعضا آغاز و تا چهارم بهمن‌ماه به میزبانی منطقه آزاد بندرانزلی در حال برپایی است.
وی ادامه داد: در این جلسه تمام مدیران و مسئولان به ارائه گزارش و عملکردشان طی سال ۹۵ و ۹۶ پرداختند. در این جلسه نسبت به آسیب‌ها و مشکلات‌های موجود، فرصت‌ها وتهدیدها و منابع مالی و انسانی و ساختار و تشکیلات اجرایی و طرح‌ها و برنامه‌های اتی بحث و گفت‌وگو شد.
پورمعین عنوان کرد: امروز نیز با حضور مسئولان قرآنی کشور از شورای توسعه فرهنگ قرآنی، معاونت قرآن و عترت ارشاد، شبکه قرآن و معارف سیما، رادیو قرآن، خبرگزاری ایکنا، سازمان اوقاف و امور خیریه، وزارت آموزش و پرورش و سازمان دارایی نشستی با موضوع نحوه تعامل و تفاهم و همکاری با مراکز قرآنی مناطق آزاد انجام می‌گیرد.
دبیر شورای راهبردی قرآن مناطق آزاد کشور بیان کرد: ضمناً در برنامه‌های امشب، سوم بهمن‌ماه نیز بازدید از یکی از مؤسسات قرآنی فعال منطقه آزاد انزلی، قرار دارد.

نوشته شده توسط modir در سه شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۶ ق٫ظ

دیدگاه