جلسه توجیهی ابلاغیه طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم برگزار شد

اختصاصی پایگاه خبری حافظون گیل:جلسه توجیهی ابلاغیه طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم بقاع متبرکه گیلان با همکاری اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت این استان در محل اداره کل اوقاف و امورخیریه گیلان برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری حافظون گیل در این جلسه پس از تلاوت آیات روحبخش قرآن کریم ، مهمدمهدی قربانیان رییس اداره قرآنی اوقاف گیلان ضمن عرض خیرمقدم به مدیران مؤسسات قرآنی و تشکر از مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت استان گیلان به جهت تمهید لازم برای برگزاری نشست مشترک ، بصورت کلی توضیحاتی را پیرامون اهداف جلسه ارائه دادند .
در ادامه امیرحجت مرادی مدیر عامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت گیلان ، شرح مبسوطی از وضعیت تربیت حافظان قرآن کریم از سال ۹۱ تاکنون در سازمانها ، نهادها و مؤسسات بیان کردند .
در ادامه ایشان ضمن برشمردن نقاط قوت و ضعف طرح ، ابراز امیدواری کردند که ابلاغ طرح تربیت حافظان قرآن کریم بصورت ملّی می تواند از انجام کارهای موازی و اتلاف سرمایه های مادی و معنوی جلوگیری کند .
طرح تربیت حافظان قرآن کریم از ابتدای تابستان با همکاری موسسات و تشکل های قرآنی مردم نهاد گیلان در بقاع موقوفات و مراکز قرآنی گیلان برگزار می شود.

نوشته شده توسط modir در دوشنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۴ ب٫ظ

دیدگاه