آزمون ورودی دوره تربیت معلم قرآن پیش دبستانی برگزار می‌شود

پایگاه خبری حافظون گیل به نقل از ایکنا:مدیرعامل اتحادیه موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت گیلان گفت: آزمون ورودی دوره تربیت معلم قرآن برای مقطع پیش دبستانی امروز، سه شنبه ۲۳ مرداد در سطح استان گیلان برگزار خواهد شد.

امیرحجت مرادی، مدیرعامل اتحادیه موسسات و تشکل‌های مردمی فرهنگی قرآن و عترت گیلان در گفت‌وگو با ایکنا از گیلان، با اعلام این خبر اظهار کرد: آزمون ورودی دوره تربیت معلم قرآن برای مقطع پیش دبستانی امروز، ۲۳ مرداد در سه حوزه در شهرستان‌های رشت و لنگرود برگزار می‌شود.

وی افزود: حوزه شرق گیلان در شهرستان لنگرود و توسط موسسه فرهنگی قرآن و عترت «حضرت مریم» لنگرود برگزار می‌شود و داوطلبان رشت و سایر شهرستان‌های استان نیز در رشت در دو حوزه در آزمون ورودی شرکت خواهند داشت که موسسات فرهنگی قرآن و عترت «بشارت بانوان» و «نورالسلام رشت» آن را برگزار خواهند کرد.

مدیرعامل اتحادیه موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت گیلان با اشاره به اینکه ۲۰۰ نفر در آزمون وردی ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: آزمون‌های دارای مراحل کتبی و شفاهی است که آزمون کتبی راس ساعت ۸ و نیم صبح همزمان در حوزه‌های امتحانی برگزار می‌شود و آزمون شفاهی نیز بلافاصله در همان حوزه‌ها انجام خواهد شد.

مرادی گفت: قبول شدگان در این آزمون در دروه تربیت معلم پیش دبستانی پذیرفته و در صورت موفقیت در طی دوره گواهینامه تدریس برای مقطع سنی پیش دبستان را دریافت خواهند کرد.

نوشته شده توسط modir در سه شنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۲۴ ب٫ظ

دیدگاه