نشست قرآن و شکوفایی حیات عقلانی تمدن اسلامی در رشت برگزار شد

پایگاه خبری حافظون گیل:نشست تخصصی قرآن و شکوفایی حیات عقلانی تمدن اسلامی ویژه اساتید و دانشجویان مراکز و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان امروز (چهارشنبه) در رشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حافظون گیل به نقل از ایرنا:معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری این نشست تخصصی به خبرنگار ایرنا، بیان داشت: این نشست یک روزه به منظور ارتقاء سطح علمی، بینشی و معرفتی اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان گیلان از سوی حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد رشت برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین قاسم قاسمی با اشاره به برگزاری این نشست تخصصی ویژه اساتید و دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری اظهار داشت: در نشست تحصصی قرآن و شکوفایی حیات عقلانی تمدن اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، ۴۵۰ نفر از اساتید و دانشجویان مراکز و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان حضور یافتند.

وی با تشریح برنامه‌های معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برای دانشجویان و اساتید خاطر نشان کرد: تقویت کرسی‌های آزاد اندیشی، نظریه پردازی، برگزاری همایش‌های علمی و تخصصی برای ارتقاء سطح اساتید و هیات علمی و برپایی کارگاه‌های معرفتی از جمله این برنامه هاست.

وی با اشاره به فعالیت کانون های فرهنگی مختلف در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت بیان داشت: در زمان حاضر، ۱۵ کانون فرهنگی و ۹ نشریه علمی و فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت فعال است.

بر اساس آخرین آمار دریافتی، افزون بر ۳۵ هزار دانشجو در ۱۵ واحد و مرکز دانشجویی در مقاطع مختلف تحصیلات دانشگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان مشغول به تحصیل هستند.

نوشته شده توسط modir در پنجشنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶ ق٫ظ

دیدگاه