طرحی نو دراندازیم

اختصاصی پایگاه خبری حافظون گیل: رضا صدفی از قاریان جوان و با اخلاق استانمان در یادداشتی اینستاگرامی با عنوان  صحبتی در گوشی با برادران جامعه قرآنی گیلان درد دل های خود را با جامعه قرآنی استان درمیان گذاشته است، دلنوشته ای که دغدغه  بسیاری از قرآنیان است.

 امروز مسابقات استانی بود، آنها که رتبه آوردند مبارکشان و آن هایی هم که نیاوردند ان شاءالله سال های بعد. اما راست و حسینی یک سوال دارم: خداوکیلی، احساس نمی کنید خیلی از چیزها تکراری شده؟ از ردیف لحنی تلاوت ها و قفلات پایانی گرفته تا تیم داوری و اعتراض های غیر منطقی همیشگی یک عده از ماها به تیم داوری چه مقام بیاوریم و چه نیاوریم و برخورد های عجیب و غریب برخی از آقایان قراء با هم و غش و ضعف رفتن های اینستاگرامی و..؟

اگر صرفا از بعد فنی نگاه کنیم که حقیقت تلخ این است که مدتی است حرف چندانی در عرصه کشوری نداریم. اگر هم از بعد اصلی که بعد اخلاقی و معنوی است نگاه کنیم، حقیقتا من احساس سرد و بی روحی نسبت به مسابقات دارم.

مسابقات رو به عنوان یک محل برای محک خوردن و پیشرفت فنی قبول دارم اما هیچ وقت تا به حال مسابقات آورده معنوی و اخلاقی خاصی برایم نداشته است. الان هم که دیگر همه چیز تکراری شده، حتی صعودکنندگان به مرحله کشوری !!

آیا به نظر شما نباید طرحی نو در انداخت؟

نوشته شده توسط modir در پنجشنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰ ب٫ظ

دیدگاه