برگزیدگان سیوهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن شکوفهها(زیر ۱۶ سال) در رشتههای قرائت تحقیق، ترتیل، حفظ قرآن و اذان در دو بخش پسران و دختران معرفی و تجلیل شدند.
به گزارش خبرگزاری بینالمللی قرآن(ایکنا) سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن شکوفهها از چهارم تا هفتم شهریورماه در رشتههای قرائت، حفظ، ترتیل قرآن و اذان در دو بخش دختران و پسران به همت سازمان اوقاف برگزار شد و رتبههای اول تا پنجم هر رشته شب گذشته، هفتم شهریورماه طی مراسمی معرفی و تجلیل شدند که اسامی برگزیدگان بدین شرح است:
برگزیدگان رشته قرائت تحقیق (پسران)
علی ساجدیمقدم از خراسان رضوی رتبه اول
امیرحسین صالحی از اصفهان رتبه دوم
امیرعلی یادگاری از تهران رتبه سوم
علیرضا اسحاقی از خراسان رضوی رتبه چهارم
محمدرضا زاهدی از تهران رتبه پنجم
برگزیدگان رشته حفظ کل (پسران)
علی فیضی از تهران رتبه اول
محمد محمودی از آذربایجان شرقی رتبه دوم
علی اسد صفیار از تهران سوم
محمد داودی فلاحی از یزد رتبه چهارم
مهدی قشمعلی از آذربایجان شرقی پنجم
برگزیدگان رشته حفظ ۲۰ جزء(پسران)
عباس ناجیمحله از تهران رتبه اول
مهدی رجبی از قزوین رتبه دوم
حسین زیرجد از مازندران رتبه سوم
محمدجواد بهی از آذربایجان شرقی رتبه چهارم
مهدی قربانی از خراسان رضوی رتبه پنجم
برگزیدگان رشته ترتیل(پسران)
محمدحسین بهزادفر از تهران رتبه اول
محمدمهدی بیگی از تهران رتبه دوم
علی احمدی از خراسان رضوی رتبه سوم
رضا کمالی از خراسان رضوی رتبه چهارم
سیدعلی موسوی نژاد از بوشهر رتبه پنجم
برگزیدگان رشته اذان(پسران)
مثیم نوری از مرکزی رتبه اول
محمدحسین طاووسی از فارس رتبه دوم
حسین طاهری از تهران رتبه سوم
سهیل مقدس از کرمان رتبه چهارم
سیدمحمد حسینیپور از سمنان رتبه پنجم
برگزیدگان رشته قرائت(دختران)
محدثه رمضانپور از سمنان رتبه اول
معصومه حمیدی از قزوین رتبه دوم
زینب آقایی از البرز رتبه سوم
فاطمه زهرا ندافی از خراسان رضوی رتبه چهارم
مطهره میرلطیفی از گرگان رتبه پنجم
برگزیدگان رشته حفظ کل(دختران)
حنانه خلفی از تهران رتبه اول
سوگند رفیعزاده از گیلان رتبه دوم
آتنا علینقی از تهران رتبه سوم
فاطمه نیکویی از تهران رتبه چهارم
شیما یزدانی از سمنان رتبه پنجم
برگزیدگان رشته حفظ ۲۰ جزء(دختران)
زینب امینپور از اصفهان رتبه اول
زهرا انصاری از تهران رتبه دوم
سارا قلیزاده از گیلان رتبه سوم
فاطمه معراجی از تهران رتبه چهارم
رویا میرزاخانپور از همدان رتبه پنجم
برگزیدگان رشته ترتیل(دختران)
هلیا محمدقاسمی از تهران رتبه اول
رقیه خزعلیزاده از خوزستان رتبه دوم
زینبسادات شریفی از قم رتبه سوم
فرزانه اسدی از مرکزی رتبه چهارم
فاطمه راسخ از گیلان پنجم